Sunday, February 10, 2013

Oluline on, ära peatu!

Minu sõber, vaimne õde ja muusa Selene Kollom on täna kirjutanud "Et maailma tundma õppida, alusta endast. Kui oled õppinud ennast tingimusteta armastama, alles siis oled võimeline ka teisi armastama. Kade inimene ei austa end, ei armasta end ega tunne elus mitte millegi üle rõõmu. Ta liigub ringi nagu janune ja näljane ning otsib võimalust teistele haiget teha. Miks? Sest tema enda sees karjub ku...stumatu armastuseigatsus. Armastust ei saa enese kõrvalt, armastust võime me avastada iseendast. Alati. Kuulata, saa sõbraks endaga...ja algavad imed. Armastust leiad siis kõikjalt. Leiad usku ja tahet ja siirust ja toredaid inimesi. Oluline on, ära peatu!"

Ja tõenäoliselt täpselt siis, kaks tundi tagasi, kui need sõnad olid siia keskkonda sisenemas, seisime me kolm lillepoes ning valisime lilli. Niisama, sest tuli tuju iseennast armastada. Iseennast, imelist loodust ning oma puhtaks küüritud kodu.

Nüüd neid sõnu lugedes, saabus äratundmine ja selgus. Nii on, armastus (küll mitte liigne) iseenda vastu on miskit imelist, mis muudab su maailma nagu võluväel, mis laseb sul mõelda laiemalt kui seda lubavad sinu elu kitsaskohad, mis võimaldab sul tunda suurt rõõmu pisikestest asjadest ja selle najal saada väga õnnelikkuks. See imeline armastus sinu sees teebki sind tugevaks, mõnikord koguni kõikvõimsaks, sest armastuse toel saavad ületatud ka seni võimatuks peetud takistused! Ja Sinu sisemine armastus projitseerub ka väljaspoole, nagu möödaminnes sättides sinu ümber siiraid ja armastavaid inimesi.

No comments:

Post a Comment